O Kropce

Kim jesteśmy?
W co wierzymy?

zespol-czerwona-kropka

W Czerwonej Kropce cieszymy się Waszymi sukcesami. Czerpiemy satysfakcję, kiedy tworzone przez nas strony pozwalają urzeczywistnić Wasze pomysły i przynoszą zakładane przez Was rezultaty.

W Kropce wierzymy w piękno. Ufamy, że to ono od lat niezmiennie porusza nasze umysły, motywuje do działania, a w konsekwencji popycha ludzkość do przodu.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony internetowe dostarczały przeżyć estetycznych i radości Wam i Waszym klientom bez względu na to, na jakim urządzeniu zostaną one wyświetlone – stacjonarnym czy mobilnym.

Cieszymy się, kiedy powierzacie nam troskę o aktualność zarówno publikowanych treści na Waszych stronach, jak i środowiska, w którym tworzymy witryny.

W Kropce zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych.

I kropka.

Jak pracujemy?

Spójrz, w jaki sposób przebiega współpraca z nami

Najczęściej pytacie o...

faq-czerwona-kropka

Oczywiście jest to uzależnione od poziomu skomplikowania projektu. Strony realizujemy zwykle w ciągu 1 miesiąca.

Ty. Nasze strony tworzymy wyłącznie w sposób niebudzący wątpliwości w tym zakresie. To Ty jesteś wyłącznym właścicielem domeny oraz usług hostingowych. Uważamy, że wyłącznie takie rozwiązanie jest sprawiedliwe.

Oczywiście jeżeli zachodzi taka potrzeba masz nasze pełne wsparcie w zakresie zakupu domeny oraz usług hostingowych.

Tak. Treści na stronie będziesz mógł aktualizować samodzielnie. Nasze strony tworzymy w najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią (CMS), jakim jest WordPress. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala Ci w sposób intuicyjny samodzielnie edytować treści oraz przydzielać różnorodne role na stronie.

To zadanie możesz również zlecić Czerwonej Kropce.

W naszej ocenie – tak. Bezwzględnie! Czerwona Kropka z wielu względów, w tym przede wszystkim bezpieczeństwa środowiska rekomenduje aktualizację stron opartych o WordPressa. Nie jesteśmy w tej opinii odkrywczy. Aktualizacja WordPressa i zainstalowanych pluginów jest dla wielu czymś oczywistym.

Oczywiście strona nieaktualizowana będzie działać, ale z czasem będzie się stawać miejscem niebezpiecznym i podatnym na ataki.

Nie jest to jednak jakaś słabość tego systemu. W dzisiejszym świecie to oczywistość, że każde oprogramowanie wymaga aktualizowania.

Lubimy porównywać strony internetowe do ogrodów. Strony internetowe podobnie jak ogrody, kiedy nie są otoczone troską – tracą swoje walory, przestają cieszyć oko, zarastają, niszczeją. Stają się nawet niebezpieczne. W chaszczach łatwo się o coś potknąć.

Dlatego należy aktualizować nie tylko treści na stronie internetowej, ale i całe środowisko. Możesz robić to samodzielnie.

Możesz to zadanie zlecić też Czerwonej Kropce.

Chcesz się pokazać z lepszej strony?

Skontaktuj się z nami

Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku